2023-08-23 14:48:55

Hooldusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Tartu esindusse tehnilise hariduse, hea suhtlemisoskuse, pingetaluvuse, eelneva tehnika valdkonna kogemusega, eesti, vene ja inglise keelt oskavat hooldusjuhti.

Peamisteks tööülesanneteks on remonditöökoja esindamine, garantiitööde haldus, remonttööde ja hoolduspakettide hinnapakkumiste koostamine, hoolduslepingute koostamine ja müük, kliendilepingute sõlmimine, remonditöökoja ja territooriumi haldusega kaasnevate kohustuste ja tegevuste korraldamine.

Ootused kandidaadile

Sobid kandideerima kui oled tehnilise haridusega, hea suhtlemisoskusega, meeskonnatöövalmidusega, eelneva töökogemusega tehnika vallas, valdad hästi eesti, vene ja inglise keelt, oled vilunud arvutikasutaja (MS Word, Excel, Outlook, Powerpoint) ja omad vähemalt B-kategooria juhilube.

Pakume Sulle huvitavat tööd stabiilses pikaajalise kogemusega ettevõttes, süsteemseid tehnilisi koolitusi (k.a. Saksamaa ja Poola tootjatehases) ning põnevaid kollektiivseid ettevõtmisi.