Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644011
Kaugtöö võimalus

Hooldusjuht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

1. Hooldusosakonna töö juhtimine sh tööde graafikute koostamine ja kokkuleppimine klientidega
2. Hooldus- ja remondipakkumiste koostamine. Lepingute sõlmimine klientidega
3. Vajalike materjalide tellimine
4. Hooldusega seotud tegevuste dokumenteerimise tagamine
5. Hooldusega seotud arvelduse korraldamine

Ootused kandidaadile

1. Tehniline kõrg- või kutseharidus
2. Edukas inimeste juhtimise kogemus vähemalt 3 aastat
3. Hea eesti ja inglise keele oskus. Vene keel kõnes
4. B-kategooria juhilubade olemasolu
5. Hea arvuti kasutamise oskus
6. Tulemustele orienteeritus
7. Suurepärane läbirääkimis- ja suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

1. Konkurentsivõimelist töötasu
2. Tulemustest sõltuvat lisatasu
3. Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
4. Ametiautot tööülesannete täitmiseks

Tööpakkumise number
#644011

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
10. märts 2020

Tondi Tulekaitse on Eesti juhtiv tulekahju avastamis- ja -kustutamissüsteemide projekteerimise, paigaldamise ja hooldamisega tegelev ettevõtte

Vaata rohkem

Hooldusjuht