2023-08-23 14:48:55

Hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda
HOOLDUSJUHTI Tule ja aita meil olla eelistatum, klientidele turvatunnet ja väärikat vananemist võimaldav kodu.

Ootame Sind, kui oled valmis panustama kvaliteetse hooldusteenuse pakkumisse ja inimeste juhtimisse mäluhäiretega klientide eluüksuses ja osalema arenguprojektides loomaks parimat teenust meie elanikele.

Me pakume Sulle:
• arendavat ja aktiivset tööd
• töötasu 1500 eurot (bruto) kalendrikuus
• puhkust 35 kalendripäeva aastas
• 3 tervisepäeva aastas
• tööaega esmaspäevast reedeni 8 tundi
• erialast täiendkoolitust
• stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on
• hooldustöötaja kutseharidus või valdkondlik kõrgharidus
• erialane töökogemus ning vähemalt 2 aastane juhtimiskogemus
• heal tasemel arvutioskus
• eesti keele oskus koos erialase keeleoskusega ja vene keele oskus suhtlustasemel
• teadmised üldhooldusteenusele kehtivatest kvaliteedinõuetest
• lahendustele orienteeritud mõtteviis
• väga hea suhtlemis – ja läbirääkimisoskus
• soov ja motivatsioon olla meeskonnatöötaja

Tööle asumiseks on vajalik esitada tervisetõend, vaktsineerimise tõend covid-19 vastu ja kehtiva kriminaalkaristuse puudumine.

Lisainfo:
Lisainfot saab tööpäeviti kell 9.00-16.00 telefonil 5280300.