Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63969

Hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*paigaldus- ja hooldustehnikute igapäevatöö koordineerimine
*kauba tellimine, väljastamine ja hoolduslao üle arvestuse pidamine
*häiresüsteemidele tehnilise hinnangu andmine (eksperthinnangute koostamine)*müügiosakonnale valve- ja häiresüsteemi projektide ning kalkulatsioonide koostamine

Ootused kandidaadile

*hea suhtlemise ja arvuti kasutamise oskus
*väga hea valve- ja häiresüsteemiseadmete tundmine
*eelnev töökogemus valve- ja häiresüsteemiseadmete projekteerimisel või paigaldamisel
*erialane tehniline haridus
*eesti keele väga hea suuline ja kirjalik oskus
*B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

*kindlat töökohta
*huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd
*erialast koolitust ja arenguvõimalust
*auto ja telefoni kompensatsiooni
*head põhipalka, tulemustasu ja soodustusi

Lisainfo

Töökoht Keila esinduses.
Lisainfo: Eero Liivandi, tel 6780 184, 5137 304

Tööpakkumise number
#63969
Hooldusjuht