Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668869

Hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. september 2020
Kuulutus aegub: 5. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Kinnisvara hooldusteenuse juhtimine;

  • Vajalike hooldushangete korraldamine;

  • Hooldus- ja remonditööde tegevuse planeerimine, koordineerimine ja järelevalve;

  • Hooldusmeeskonna juhtimine.

Ootused kandidaadile

  • Omad kinnisvarahalduse, ehituse või tehnika valdkonnas keskeri- või kõrgharidust

  • On olnud edukas töökogemus sarnasel ametikohal

  • Tunned hoone tehnosüsteemide (KVVKJ,EA,NV) tööpõhimõtteid

  • Sul on heal tasemel arvutikasutamise oskus

  • Oled hea suhtlemis- ja väljendusoskusega

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel või kokkuleppel.

Ettevõte pakub

  • Võimalust hoida korras haigla tehnosüsteemid;

  • Võimalust kaasa mõelda paremate lahenduste väljatöötamisel;

  • Ametikohta Pärnumaa suurimas ettevõttes koos stabiilise sissetulekuga;

  • Kohta heas meeskonnas ja kaasaegseid töövahendeid;

  • Võimalust omandada uusi teadmisi läbi asjalike koolituste;

  • Võimalust puhata aastas 35 kalendripäeva

Tööpakkumise number
#668869

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. september 2020

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. Pärnu Haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1400 inimese. Haldusteenistuse töö eesmärkideks on haigla kinnis- ja vallasvara efektiivne haldamine, haldus- ja majandustöö korraldmine, haigla turvalisuse, tuleohutuse, töötervishoiu ja -ohutuse, kriisireguleerimise, sh hädaolukorraks valmistumise ja hädaolukorra lahendamise tagamine.

Vaata rohkem

Hooldusjuht