Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692502

HOOLDUSJUHT

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kvaliteetse inimkeskse hooldustöö korraldamine õendushaiglas.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima kui oled läbinud hooldustöötaja kutseõppe tasemeõppe õppekava või hooldustöötaja täiendkoolituse õppekava.

  • oled hea suhtlemisoskusega;
  • valdad hästi eesti keelt ja suhtlustasandil vene keelt;
  • omad head organiseerimisvõimet ja meeskonnatöö oskust;
  • oled orienteeritud tulemustele;
  • omad soovi inimesi aidata;
  • omad tahet ennast arendada.

Kasuks tuleb eelnev hooldustöötaja töökogemus.

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja kaasaegset töökeskkonda;
  • toetavat ja uuendusmeelset meeskonda;
  • 5 päeva lisapuhkust

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV e-posti aadressile merle.vaher(at)haigla.ee või kandideeri läbi CV keskuse portaali.

Lisainfot jagab haigla õendusjuht Merle Vaher telefonil 53 616 229.

Tööpakkumise number
#692502
HOOLDUSJUHT