Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60464

Hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldusjuhi töö eesmärgiks on hoolduse ja remonditööde organiseerimine, mehaanikute nõustamine ning töökoja töökorraldus.

Ootused kandidaadile

  • omad tehnilist, kesk-eri või kõrgemat haridust
  • oled kohusetundlik, täpne ja korrektne
  • oled avatud ning hea suhtleja
  • oskad kasutada arvutiprogramme
  • oskad inglise ja vene keelt

Kasuks tuleb
  • juhtimiskogemus
  • teadmised põllumajandusest ning tehnikast

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • täiendkoolituse võimalust
  • meeldivat kollektiivi
  • pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Märksõnaks kandideerimisel palume märkida "Hooldusjuht".

Tööpakkumise number
#60464
Hooldusjuht