Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212284

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tehnosüsteemide (elektri ja santehnika) korrashoiu tagamine,
- tehniliste jooniste, elektri-, hüdro ja pneumoskeemide lugemine, rikete tekkepõhjuste selgitamine ja nende kõrvaldamine;
- veepuhastusseadmete koostamine ja hooldamine
- klientide tehniline nõustamine

Ootused kandidaadile

- hea tehniline taip ja analüüsivõime
- eelnev töökogemus nõrkvoolusüsteemide paigaldamisel ja/või hooldamisel
- autojuhilubade olemasolu ja sõidukogemus
- hea suhtlemisoskus nii eesti kui ka vene keeles

Ettevõte pakub

- ametiautot
- konkurentsivõimelist palka
- garanteeritud ja stabiilselt tööd

Tööpakkumise number
#212284

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 180000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. november 2010
Kuulutus sisestati:
16. november 2010

Veepuhastuse OÜ on veepuhastusseadmete ja autopesulate müügiga tegelev ettevõte, mis tegutseb Eesti turul 2003-st aastast.
Seoses mahtude suurenemisega otsime oma meeskonda elektriku teadmistega seadmete hooldustehnikut. Juhul, kui oled hea suhtlemisoskusega, kohusetundlik ja omad kogemusi vastaval alal, siis on antud töö just sulle.

Vaata rohkem