Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93595

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bürooseadmete hooldusteenindus, garantiiteenindus
Driverite ja tarkvara rakenduspakettide paigaldamine, hooldus
Helpdesk tüüpi teenused (sh kaugdiagnostika)
Kasutaja koolituste läbiviimine

Ootused kandidaadile

vajalikud teadmised peenmehhaanika ja elektroonika valdkonnas
kaasaegsete bürooseadmete tundmine
kasuks tuleb eelnev kogemus Infotehnoloogia valdkonnas
aktiivne ja positiivne töössesuhtumine
analüüsi- ja ajaplaneerimisvõime
Inglise keele oskus
B-kat. juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
noort, rõõmsameelset ja saavutustele orienteeritud meeskonda
kindlat töökohta
oskustele ja tööle vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#93595

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2007

Rapo AS pakub klientidele kvaliteetset komplektset teenindust, mis hõlmab endas nii kontoriseadmete tehnilist teenindamist, kulumaterjalidega varustamist ning ka vajalike uute seadmete tarnimist. Ettevõtte poolt peamised esindatavad kaubamärgid on Kyocera, HP, Samsung, Canon.

Ettevõte on püstitanud eesmärgi saada tootekesksest ettevõttest parimaks kliendivajadustest juhitud teenindusettevõtteks Infotehnoloogia valdkonnas, pakkudes parimat klienditeenindust ja parimaid lahendusi.

Vaata rohkem