Värsked tööpakkumised

Hooldusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214152

Tööpakkumise number

214152

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
Regulaarsete hooldustoimingute teostamine objektidel, reageerimine väljakutsetele, tehniliste probleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Karsked eluviisid, kohusetundlikkus ja ausus, B-kat juhiload, soovitavalt turvatehnik III litsents. Kasuks tulevad teadmised elektri- ja tehnosüsteemide vallas.

Ettevõte pakub

Pakume:
• Häid töötingimusi ning töövahendeid
• Võimalust töötada arenevas ettevõttes ja anda oma panus
• Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
• Koolitusi ning arenemisvõimalust
• Tööauto

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2010

1993. aastal asutatud AS PRISTIS on tuntud kui Baltikumi üks juhtivaid nõrkvoolu- ja turvalahenduste pakkujaid.
- Pristis on tööandjaks 800 inimesele
- Üle Baltikumi on üheaegselt töös üle 100 objekti maksumusega üle 3 miljoni Euro
- Meil on ISO 9001:2000 kvaliteedisertifikaat
- Teeme koostööd juhtivate rahvusvaheliste turva- ja järelvalvetehnikat tootvate ettevõtetega