Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #824677

HOOLDUSINSENER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisseadmete tehniline haldamine, pidev parendus ja arendus

  • hooldusjuhendite ja –grupi reeglite koostamine ning haldamine

  • tootmisseadmete tehnilise dokumentatsiooni koostamine, haldamine ja muudatuste vormistamine

  • tootmisseadmete seisakute analüüsimine ning korrigeerivate tegevuste organiseerimine

  • seadmete paigaldusplaanide koostamine ja muutmine

  • detailide jooniste valmistamine

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrharidus (soovitavalt mehhatroonika)

  • varasem töökogemus antud valdkonnas

  • automaatikaseadmetest ja PLC tööst aru saamist

  • PLC programmeerimise oskus

  • mehaanikast aru saamist (õmblusmasinate remondi kogemus tuleb kasuks)

  • arvuti kasutamise oskus, IT ja võrgutööst aru saamist

  • head juhti, toetavat kollektiivi ja kaasajastatud töökeskkonda

  • mitmekülgseid koolitus- ja arenguvõimalusi

  • peretoetust, jõulupreemiat, iga-aastast palgatõusu

  • spordi- ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#824677

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
17. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem