Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142841

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- seadmete hooldus ja remont
- klientide nõustamine seadmete osas

Ootused kandidaadile

- teadmised elektroonikast ja mehaanikast
- eelnev seadmete hooldustöö kogemus
- hea suhtlemisoskus
- paindlikkus ja lahendustele orienteeritus
- meeskonnatöö oskus
- hea pingetaluvus
- hea inglise keele oskus, soovitavalt ka vene keele oskus
- arvutikasutusoskus
- B-kategooria juhilubade olemasolu
- valmisolek komandeeringuteks

Ettevõte pakub

- võimalust areneda hooldusmeeskonna juhiks
- lisaks põhipalgale kvartaalset boonust

Tööpakkumise number
#142841

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
29. veebruar 2008

Mail Systems Balti OÜ on asutatud 1996.a. Soome firma Mail Systems Oy tütarettevõttena, eesmärgiga müüa ja hooldada postitus- ja paberkäitlusautomaate Eestis, Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem