Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68421

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • Meditsiinitehnika hooldus ja seadistamine

Ootused kandidaadile

  • Hea tehniline taiplikkus
  • Teadmised elektroonika või arvutustehnika valdkonnast
  • Hea inglise keele oskus
  • Oskus aega planeerida ja iseseisvalt töötada

Kasuks tuleb:
  • Kõrgharidus või selle omandamine
  • Eelnev kogemus analoogsete seadmete hooldamisel

Ettevõte pakub

  • Erialast koolitust Eestis ja välismaal
  • Meeldivat ja arenevat meeskonda
  • Ametiautot ja kommunikatsioonivahendeid
  • Motiveerivat tasupaketti

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja Kaaskiri hiljemalt 5. juuniks 2006.a

Tööpakkumise number
#68421