Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26257

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

seadmete müügijärgne hooldamine ja kliendi nõustamine Baltikumi piires

Ootused kandidaadile

omandatud automaatikaalane kõrgharidus TEMT-is või TTÜ-s
inglise/või saksa ja vene keele väga hea oskus nii kõnes, kui kirjas
töökogemus mehhaaniliste ja elektrooniliste tööstusseadmetega
kliendikeskse suhtumisega, aus ja arenemisvõimeline inimene
B-kategooria juhiload ja esialgu isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

väga häid töötingimusi (laptop arvuti, telefon, jm. vajalikud töövahendid)
head töötasu koos komandeeringutega
töökohta suures maailma kontsernis
toodete väljaõpet Saksamaal, Austrias ja Itaalias
iseseisva tööstiiliga tööd, suhtlemist rahvusvahelisel tasandil
arenemisvõimalusi hoolduse liinis
rõõmsameelseid kolleege

Töös on komandeeringuid nii klientide juurde kogu Baltikumis, kui kontserni esindustesse üle maailma.

Tööpakkumise number
#26257