Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152591

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Järve Kaubanduskeskuse elektripaigaldise, nõrkvoolu- (automaatne tulekahjusignalisatsioon, valvesignalisatsioonisüsteem, videovalvesüsteem, läbipääsu kontrollsüsteem, helindussüsteem) ja ventilatsioonisüsteemide ning seadmete tehnilise korrashoiu tagamine ning tehnohoolduse korraldamine.

Ootused kandidaadile

Tehnikaalane eriharidus (eelistatult kõrgharidus)
B-klassi pädevus elektripaigaldise käidu juhtimiseks
Töökogemus sarnasel ametikohal (eelistatult kinnisvara tehnohooldus)
Tehniliste juhendmaterjalide (joonised, skeemid, juhised) lugemisoskus
Arvuti kasutamisoskus
Hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
Vene keele oskus suhtlustasemel
Kõrge pingetaluvus ning oskus aega ja töid planeerida
Usaldusväärsus ja vastutustunne
Soov õppida ja ennast arendada

Kasuks tuleb:
B-kategooria autojuhilubade olemasolu
Põhiteadmised hooneautomaatika süsteemidest
Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Töötulemustele väärilist tasu
Koolitus- ja arenemisvõimalusi
Asjatundlikke ja sõbralikke kolleege

Tööpakkumise number
#152591

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. mai 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
palk alates 15 000 EEK (bruto)

CVKeskus.ee klient

otsib Järve Kaubanduskeskusesse insener-tehnilist töötajat

Vaata rohkem