Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126154

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Panga- ja turvatehnika seadmete paigaldamine, hooldamine ja remont.

Ootused kandidaadile

  • tehniline eri- või kõrgharidus
  • eelnev töökogemus seadmete remondi ja hooldamise alal
  • arvutioskus, eesti, vene ja inglise keele oskus
  • autojuhiload B-kat.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja liikuvat tööd
  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi, koolitusi
  • kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat töökollektiivi
  • konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti, sh. ametiautot.

Lisainfo

Oma CV võite saata ka otse meie postiaadressile: Tallinn, Keevise 11 või meiliaadressile: annika(at)hansab.ee

Tööpakkumise number
#126154