https://www.cvkeskus.ee/25960

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Hooldusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25960

Tööpakkumise number

25960

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks tooteliini tootmisseadmete hoolduse ja remondi tagamine, operatiivse avariiremondi tagamine, uute tooteliinide ülespaneku tagamine ning hoolduse kindlustamine koostöös tootmistehnoloogiaga, tooteliini masinate ja töövahendite tehniliste protsesside ohje.


Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on mehhaanikaalane kõrgharidus/ vastav rakenduslik kõrgharidus ja vähemalt paariaastane töökogemus samal erialal, tehnilised teadmised masinate spetsifikatsioonist ja dokumentatsioonist, kasutuseloleva tootmistehnoloogiaga töötamise kogemus ning inglise keele oskus.
Isiksuseomadustest eeldatakse probleemilahendamisoskust ja tulemustele orienteeritust ning initsiatiivi ja koostööoskuse olemasolu.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi; väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd; töösuhte kindlust ning enesearendamise võimalusi ja ametikohast koolitust.


Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna: "Hooldusinsener"


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq Network, mis pakub kõrgtehnoloogiliste elektroonikatoodete valmistamise teenust rahvusvahelistele firmadele (näit. Ericsson, Nokia, ABB). Kontserni tehased paiknevad Soomes, Eestis, Venemaal, Ungaris, Mehhikos ja Hiinas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1993 aastal. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 nõuetele ja keskkonnasüsteem vastavalt ISO-14001 nõuetele. Kogu tehases valmiv toodang läheb ekspordiks. Tänaseks on Tallinnas paiknev ettevõte kasvanud kontserni üheks suurimaks tehaseks. Soov püsida rahvusvahelises konkurentsis üle kogu maailma eeldab Elcoteq Tallinna töötajatelt vastutustundlikkust ja tööle pühendumist, pidevat uute teadmiste omandamist ning kontserni väärtuste järgimist.