Värsked tööpakkumised

Hooldusinsener, mehhatroonik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236202

Tööpakkumise number

236202

Töö kirjeldus

Toiduainete tööstuste pakkemasinate installatsioon ja hooldus, varuosade tellimine, kliendi suhete hoidmine, klientide nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat omab ülikooli või rakenduskõrgkooli tehnilist haridust, omab kogemusi seadmete hoolduse valdkonnas, on võimeline iseseisvalt süstemaatiliselt töötama ja lahendama probleeme, omab head suhtlemise, eesti, inglise, vene või saksa keele oskust, on valmis komandeeringuteks Eestis ja väljaspool Eestit

stabiilset tööd edule orienteeritud ettevõttes, enese arendamise võimalusi, koolitusi Saksamaal, korralikku motivatsiooni paketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. september 2011
Kuulutus sisestati:
17. august 2011
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus

Multivac on Saksa masina tootja, mis toodab erinevaid pakkemasinaid toiduainete tööstustele. Pakume ka pakkeliinide täisautomatiseerimise võimalusi.
Multivac on oma valdkonnas selge turuliider maailmas ja ka Eestis.