Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27974

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töö eesmärgiks on ettevõtte hooldus- ja remonditööde teostamine oma tööpiirkonnas (Lääne-Virumaa) kompressorite jt tööstusseadmete osas vastavalt sõlmitud hoolduslepingutele ja klientide vajadustele, sealhulgas plaaniväliste avariitööde teostamine

Ootused kandidaadile

  • hea tehniline taiplikkus (teadmised ja/või tahtmine arendada oma oskusi mehhaanika/pneumaatika/elektri ja elektroonika valdkonnas)
  • iseseisvus ja kohusetundlikkus
  • oskus ja tahe teha meeskonnatööd ning suhelda klientidega
  • ladus eesti ja vene kõnekeele oskus
  • arusaam tehnilisest sõnavarast inglise keeles
  • arvutikasutamise vilumus igapäevase töövahendina

Kasuks tuleb:
  • inglise ja/või soome kõnekeele oskus

  • eneseteostusvõimalust ja stabiilset sissetulekut jõudsalt arenevas ettevõttes
  • abivalmis kolleegide tuge ning tunnustust heade töötulemuste eest
  • arengut toetavat koolitust ja konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus koos sooviavaldusega personaliotsingu firmasse PerspectivEst aadressil: info@perspectivest.ee.

Tööpakkumise number
#27974