Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217034

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame Põltsamaale tööle hooldusinseneri, kelle tööülesanneteks on regulaarsete hooldustoimingute teostamine objektidel,
reageerimine väljakutsetele, tehniliste probleemide lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Karsked eluviisid, kohusetundlikkus ja ausus, B-kat juhiload, soovitavalt turvatehnik III litsents. Kasuks tulevad teadmised elektri- ja tehnosüsteemide vallas.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Häid töötingimusi ning töövahendeid
  • Võimalust töötada arenevas ettevõttes ja anda oma panus
  • Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd
  • Koolitusi ning arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#217034

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2011

1993. aastal asutatud AS PRISTIS on tuntud kui Baltikumi üks juhtivaid nõrkvoolu- ja turvalahenduste pakkujaid.
- Pristis on tööandjaks 800 inimesele
- Üle Baltikumi on üheaegselt töös üle 100 objekti maksumusega üle 3 miljoni Euro
- Meil on ISO 9001:2000 kvaliteedisertifikaat
- Teeme koostööd juhtivate rahvusvaheliste turva- ja järelvalvetehnikat tootvate ettevõtetega

Vaata rohkem