Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58391

Hooldusinsener, hooldusinseneri assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Diagnostilise aparatuuri võrkude, andmebaaside hooldus ja installeerimine, meditsiinielektroonika remont.
Garantiihooldus, vajadusel remont ja remonti saatmiseks aparatuuri ja dokumentatsiooni ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kesk- või kõrgharidus
  • eelnev töökogemus IT vallas
  • inglise ja vene keele oskus
  • väga hea arvutikasutusoskus
  • koostöövõime meeskonnaga
  • B-kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

  • firma autot
  • mobiiltelefoni
  • töökohta kontoris
  • vajalikud tööriistad

Tööpakkumise number
#58391