https://www.cvkeskus.ee/157950

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Hooldusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 157950

Tööpakkumise number

157950

Töö kirjeldus

Hooldusinseneri ametikoha eesmärgiks on tagada tehnoloogiliste seadmete ja tehnosüsteemide tõrgeteta töö, seadmete hoolduse ja remondi korraldamine.


Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust ja täpsust. Eeldatavad isikuomadused on rahulikkus, õpivalmidus ja pingetaluvus, otsustus- ja vastutusvõime, soov meeskonnatööks. Nõutav arvuti kasutamise oskus, samuti eelnev töökogemus.


Ettevõte pakub

AS Paldiski Tsingipada pakub Sulle erakordset võimalust võtta osa Põhjamaade ning Ida-Euroopa moodsaima kuumtsinkimistehase ülesehitamisest ja käivitamisest. Sul on võimalus osaleda ISO kvaliteedijuhtimis- ja keskkonnajuhtimissüsteemi juurutamise protsessis. Tööga kaasneb motiveeriv kompensatsioonipakett.
Samuti pakume eneseteostusvõimalust ja arengut toetavat koolitust, konkurentsivõimelist töötasu ning meeldivat kollektiivi.


Lisainfo

Asume: Paldiski linnas


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Paldiski Tsingipada on 2006. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Tegemist on loodava kuumtsinkimise tehasega, mille planeeritav avamise aeg on 2008. aasta lõpp. Avatavasse tehasesse tuleb kõrgtehnoloogiline sisseseade ning planeeritav töötajate arv on kuni 45. Ettevõtte eesmärgiks on saada Baltikumi ja Põhjamaade moodsaimaks kuumtsinkimise tehaseks, mis pakub kiiret tarnet ja kvaliteetset toodangut ning on keskkonna- ja töötajasõbralik.