Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700810

Hoolduselektrik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haigla elektri- ja automaatikaseadmete plaaniline hooldus ning remont
Elektripaigaldiste väiksemahuliste renoveerimistööde teostamine
Elektriarvestite näitude registreerimine ja nende edastamine
Infosüsteemi MANTIS sissekannete jälgimine ja tellitud elektriala tööde teostamine
Haldusteenistuse meeskonnatöös osalemine

Ootused kandidaadile

Oled kohusetundlik ja täpne, suudad töid ja tegemisi hästi planeerida ning analüüsida.
Sul on elektrialane kutseharidus ja vähemalt B taseme pädevustunnistus.
Omad töökogemust elektripaigaldiste ehitamisel ja/või renoveerimisel
Sul on hea elektriskeemide lugemise ja nende järgi iseseisvalt töötamise oskus
Sul on hea eesti keele oskus
Kasuks tuleb, kui omad B- kategooria sõiduki juhtimisõigust

Mitmekülgne ja põnevaid väljakutseid pakkuv töö kiires arengufaasis olevas haiglas
Sõbralik ja koostööle orienteeritud meeskond
Tööriietus ja asjakohased töö- ja kaitsevahendid
Koolitus- ja arenguvõimalused
Täiskoormusega töö ja tööaeg E-R kell 8.00-16.00

Tööpakkumise number
#700810

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2021
Kuulutus sisestati:
5. mai 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem