Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26673

Hoolduselektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on kõrgepinge paigaldiste ja võrkude; madalpinge paigaldiste ja võrkude ning navigatsioonitulede süsteemi ja hoonete elektripaigaldiste ning välisvalgustuse hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

elektrialane kutseharidus,
teadmised ja oskused teostada kõrge- ja madalpinge paigaldiste hooldust,
eelnev erialane töökogemus,
vene keele oskus suhtlustasandil,
arvuti kasutamise oskus,
B kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

häid töötingimusi ja kindlat palka.

Tööpakkumise number
#26673