Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59240

Hoolduse tehnik-laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Soojavee boilerite hooldus- ja remonditööd, sh (boileri automaatika, elekter)
- Töö toimub põhiliselt objektidel ja eratarbijate juures, üle Eesti.
- Profülaktiline hooldus, väljakutsetele reageerimine.
- Tööd teostatakse kas indivuaalse ülesande alusel või koostöös meeskonna juhtidega
- Muud remont- ja hooldustööd
- Avariiväljakutsetele reageerimine
- Kartoteegi haldamine
- Laotöö (kauba transport)

Ootused kandidaadile

- Boilerite remondi- ja hooldamise kogemus
- Täpsus ja korrektsus
- Eesti- ja vene keele oskus
- Vanus mitte alla 30 eluaasta
- Autojuhilubade olemasolu
- Loogiline mõtlemine ja tehniline taip
- Iseseisva- ja meeskonnatöö oskus
- Hea suhtlemisoskus ja viisakus
- Valmisolek töölähetusteks Eestis
- Kohusetundlikkus

Kasuks tuleb;

- Vähemalt kutsekooli haridus automaatika, elektri, mehhaanika erialal
- Eelnev töökogemus, kas külma- kliima-, vee-, gaasi-, või kütteseadmete ja torustike paigaldusel.
- Lihtsamal tasemel arvuti kasutamise oskus
- Soov ja tahe teha lisatasu eest ületunde

- Palju huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
- Vajalikke tööriideid, tööriistu ja transporti objektidele
- Erialast lisakoolitust ja -väljaõpet
- Isiklikku sidevahendit
- Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#59240