HOOLDUSE JA VARUOSADE KOORDINAATOR
Tööpakkumise number #699341

9
Laadur OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööks saab suhtlemine klientide ja koostööpartneritega, hinnapakkumiste koostamine. Hoolduse- ja remonditööde planeerimine. Tehniliste probleemide lahendamine ning tehnika korrasoleku hindamine. Vajalike varuosade tuvastamine ja tellimine. Varuosade vastuvõtmine ning paigutus laos (kasutatakse CRM, SAF tarkvara).

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • omad tehnilist haridust ja eelnevat töökogemust tehnikavaldkonnas (nt transpordi-, ehitus- ja põllumajandustehnika valdkonnas)
  • oskad organiseerida ja arendada hooldusmeeskonna tööd
  • oled hea suhtleja, positiivne, innustav, täpne, hea stressitaluvusega
  • valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt
  • leiad alati probleemsetele situatsioonidele lahendusi
  • oled kogenud kontoritarkvara (MS Office) kasutaja

Ettevõte pakub

Laaduris ootab Sind:

  • ametiauto, head palgatingimused
  • stabiilne tööaeg esmaspäevast reedeni (08:00 – 17:00)
  • erialased täiendkoolitused
  • väike ja sõbralik meeskond, lõbusad ühisüritused
  • töökoht Kuusearu tee 2, Rahinge külas, Tartu
  • tööandjapoolne kompensatsioonipakett (perekonna eriliste sündmuste puhul)

Meie strateegiaks on väärtustada ja koolitada töötajaid luues neile parimad töötingimused.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:

-525 7780-

-CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo-

Tööpakkumise number
#699341

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2021
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2021
HOOLDUSE JA VARUOSADE KOORDINAATOR HOOLDUSE JA VARUOSADE KOORDINAATOR

Laadur OÜ

CV Keskuse klient Laadur OÜ pakub alates 1993. aastast kõrgekvaliteedilisi tõsteseadmeid ja laoriiuleid. Ettevõte tegeleb tõstukite müügi, hoolduse, remontimise ja rendiga, aga ka laosisustuse ja –seadmete müügi ja paigaldusega. Valikusse on lisandunud ka täisautomaatsed laokapid.
Ettevõtte esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Kuressaares, et olla tänastele ja tulevastele klientidele võimalikult lähedal. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele parimat koostööd ja olla juhtiv tõsteseadmete hoolduse- ja remondi partner. Rohkem infot leiad aadressilt www.laadur.ee

Vaata rohkem