Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #699385

Hooldusassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldusassistendi tööülesanneteks on igakülgne hooldusosakonna toetamine, muuhulgas:

kliendikõnede tegemine (toodete ja teenuste tutvustamine klientidele, probleemide lahendus)

arvete vormistaminearuannete ja raportite koostamine

töö erinevate programmidega: DBS, CRM, Callin (väljaõpe kohapeal)

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame, et Sul on varasem töökogemus müügi- või osakonna assistendina, hea planeerimisoskus, analüüsivõime ja oled oma töös süstemaatiline. Hindame kõrgelt ka Sinu suhtlemisoskust ning loogilist mõtlemist. Eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas on selles töös vajalik. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Sobiv kandidaat on:

-hea planeerimisoskusega, loogilise mõtlemisega ja analüüsivõimeline

-võimeline iseseisvalt töötama

-lahendustele ning võimaluste leidmisele orienteeritud

-täpne ja tähelepanelik

-otsustus- ja vastutusvõimeline

-hea pingetaluvusega ning oskusega aega planeerida

-kohusetundlik, abivalmis ja hea suhtlemisoskusega

-huvitatud rasketehnika valdkonnast

Tööpakkumise number
#699385

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2021
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2021

Avesco OÜ on aastast 1993 tegutsev rahvusvahelisse kontserni kuuluv ettevõte, mis tarnib Eestisse oma ala juhtiva tootja Caterpillari (www.cat.com) ehitus-, teedeehitus-, põllumajandus- ja kaevandusmasinaid ning jõuseadmeid. Pakume Cat seadmetele hooldus- ja remonditeenuseid ning originaalvaruosi. Samuti on Avesco Balti riikides Metso kivipurustus- ja karjääritehnika edasimüüjaks.

Ettevõtte omanikuks on Avesco AG Šveitsis, mis kuulub enam kui 150 aastase ajalooga Ammanni kontserni. Avesco OÜ peahoone asub Sauel, Pärnu mnt ääres. Samuti asub hooldekeskus Tartus. Tänaseks on Avesco OÜ meeskonnas 35 töötajat. Ettevõtte kasutuses on 11 hooldeautot ja 2 diagnostikabussi, millega kaetakse kogu Eesti.”

Vaata rohkem