Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #81598

Hooldus-tehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rollerite hooldus, elektriautode hooldus ja remont, akude esmane garantiihooldus.

Ootused kandidaadile

Auto elektrisüsteemi tundmine, soov ja tahe suhelda kliendiga, korrektsus.

Ettevõte pakub

püsivat konkurentsivõimelist sissetulekut
ajakohast töökeskkonda

Tööpakkumise number
#81598

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 55 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2006

CVKeskus.ee klient

Personaliteenuste osutamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem