Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343582

Hooldus- ja teenindusjuht (hooldusmeeskonna juht)

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • seadmete hooldusplaanide koostamine;
  • hoolduslepingute sõlmimine, arendamine ja nende alusel tööde täitmise tagamine;
  • tehnikute ja hooldusmeeskondade igapäevane juhtimine, arendamine ja töö korraldamine;
  • kulude planeerimine ja kontroll oma vastutusalas;
  • hooldusprotsessi toimimise eest vastutamine ja vastava dokumentatsiooni süstemaatiline täitmine ning korrashoid;
  • garantiijuhtumitega tegelemine, lahenduste leidmine;
  • alluvate kindlustamine vajalike töövahenditega;
  • valmisolek aktiivseks suhtlemiseks kolleegide ja koostööpartneritega;
  • klientide nõustamise ja tehniliste küsimuste lahendamise korraldamine, klientide hooldusalase rahulolu tagamine;
  • valmisolek juhendada ja ka ise hooldus- ning remonttöödel osaleda.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrg-või keskeriharidus;
  • vähemalt 2-aastane töökogemus põllumajandus-,tööstus-või muu tehnika hoolduse ja remondi alal;
  • vähemalt 2- aastane meeskonna juhtimise kogemus;
  • tehniliste jooniste ja skeemide lugemisoskus;
  • iseseisva töö oskus, alluvate töö planeerimise oskus;
  • vähemalt kesktasemel inglise keele ja arvuti kasutamise oskus;
  • B-kategooria juhiload;
  • süsteemse mõtlemise, hea analüüsivõime ning planeerimis - ja organiseerimisoskusega.Iseseisev ja valmis vastutust võtma.
  • lojaalne ja tulemustele orienteeritud.

Ettevõte pakub

  • põhipalka ja boonust;
  • kaasaegseid töövahendeid;
  • koolitusi rahvusvahelises ettevõttes;
  • toetavat meeskonda;
  • ametiautot;
  • toredaid ühisüritusi jpm.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • varasem sama valdkonna töökogemus;
  • põllumajandusvaldkonna tundmine.

Tööpakkumise number
#343582

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
22. mai 2014

Personaliotsingufirma Recruitment Estonia OÜ otsib põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüügi, paigalduse ja hoolduse valdkonnas tegutsevasse rahvusvahelisse ettevõttesse asjatundlikku ja aktiivset hooldusmeeskonna juhti.

Vaata rohkem