https://www.cvkeskus.ee/32512

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Hooldus- ja arendusjuht, töökohaga Suure-Jaanis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32512

Tööpakkumise number

32512

Töö kirjeldus

Peale igapäevase töö (alluvate töö juhtimine ning seadmete häireteta töö tagamine, laoseisu jälgimine, hooldusfirmadega suhtlemine) on oluline ettevõtte tehnilise baasi arendamine vastavalt ettevõtte arenguplaanidele ja planeeritud invsteeringutele.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on tehnilise keskeri- või kõrgema haridusega ning omab kogemusi saetööstusseadmete hooldus- ja remonditööde planeerimisel ning juhtimisel. Lisaks väga heale tehnilisele taibule on oluline oskus juhtida oma alluvate tööd, neid kontrollida ja motiveerida. Kasuks tulevad teadmised tööstusautomaatikast.
Sobilik kandidaat on kõrge koostöövalmidusega, ta peab oluliseks nii iseenda kui ettevõtte arengut, uute eesmärkide püstitamist. Oluline on sihikindlus ja järjekindlus püstitatud eesmärkide saavutamiseks, nõudlikkus ja enesekehtestamisoskus.


Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka, mis on seotud töötaja kompetentsusega; arenguvõimalust koos ettevõtte arenguga, tööks vajalikku koolitust.
Isikliku auto kasutamine kompenseeritakse.


Lisainfo

Kuna tootmisprotsess on ööpäevaringne, võib vahel tekkida vajadus ka töövälisel ajal tööle tulla, et aidata mõnd tehnilist probleemi lahendada - selleks peab elukoht olema töökohale suhteliselt lähedal (ca 70 km ). Või on sobilik elukoha muretsemine Suure-Jaani või selle lähemasse ümbrusesse.


Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2004
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2004
Brutopalk:
Alates 15000 kuni 20000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Sakala Saeveski on Suure-Jaanis asuv 80 töötajaga saetööstus, mille möödunud aasta käive oli 98,3 miljonit krooni, käesoleva aasta planeeritav käive on ca 120 miljonit krooni.

Ettevõtte seadmete hulgas on nii modernseid kui juba vanu. Vastavalt ettevõtte arenguplaanidele on eesmärgiks luua kaasaegne saetööstus, mille seadmete park võimaldab puitu ka vääristada - see on uue töötaja üks olulisi tegevusvaldkondi.