Värsked tööpakkumised

Hooldetehnik Stokkeri tööriistakeskuses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213941

Tööpakkumise number

213941

Töö kirjeldus

• Tööriistade ja seadmete hooldus ning remont Ringtee 79, Tartu tööriistakeskuses

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus, soovitavalt tehniline eriharidus
• soovitavalt eelnev töökogemus antud valdkonnas
• tehniline taip
• eesti ja vene keele oskus
• täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

• tööd professionaalses ja toetavas meeskonnas
• häid töötingimusi ja korralikke töövahendeid
• täiendkoolitusi
• motiveerivat töötasu ja toredaid ühisüritusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2010

Oled Sa tabanud end mõttelt, et otsid elus põnevaid väljakutseid ning Su võimed ja oskused vajaksid arenemiseks head ja motiveerivamat töökeskkonda? Eesti ja Baltikumi suurim tööriistade ja seadmete müügikett Stokker ootab just Sind oma ridadesse, et uusi sihte saavutda. Stokker on esindatud 21 Baltikumi linnas ning pakub oma keskustes ja müügiesindajate vahendusel laia tööriistade ja seadmete valikut, mis hõlmab üle 100 000 erineva toote paljudelt maailma tunnustatuimatelt tootjatelt. Lisaks pakume hooldus- ja remonditeenuseid.
Ära lase oma võimetel ja ambitsioonidel vaka all vinduda, vaid tule ja ühendame jõud!