Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #453829

Hooldetehnik Stokkeri tööriistakeskuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööriistade ja seadmete hooldus ning remont Tallinnas, Peterburi tee 44 asuvas Stokkeri tööriistakeskuses
  • väljasõidud kliendi juurde Tallinna ja Harjumaa piires

Ootused kandidaadile

  • keskharidus, soovitavalt tehniline eriharidus
  • elektriskeemide ja tehniliste jooniste lugemisoskus
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • täpsus ja korrektsus
  • B-kategoori autojuhiload

Kasuks tuleb töökogemus ventilatsiooni- ja äratõmbesüsteemide remondi /hoolduse alal ning inglise keele tehnilise teksti lugemisoskus

Ettevõte pakub

  • tööd professionaalses ja toetavas meeskonnas
  • häid töötingimusi ja korralikke töövahendeid
  • täiendkoolitusi
  • motiveerivat töötasu ja toredaid ühisüritusi
  • sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 44 asuvas Stokkeri tööriistakeskuses

Tööpakkumise number
#453829