Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93023

Hooldetehnik

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KAESER suruõhuseadmete hooldus, remont ja paigaldus,
suhtlemine klientidega.

Ootused kandidaadile

Isikuomadused:
-kohusetundlikkus
-teotahtelisus ja otsustusvõimelisus
-hea suhtleja
-iseseisvus
-stabiilsus
Eesti ja vene ja keele valdamine
Tehniline haridus, HUVI tegeleda kaasaegse tipptehnoloogiaga

Ettevõte pakub

Tööd väga kvaliteetsete toodetega
Palju liikumist Eesti erinevate piirkondade klientide juurde
Pidevat tootekoolitust
Korralikke töötingimusi ,ametiautot ja mobiiltelefoni
Konkurentsivõimelist palka
Puhkust alati suveperioodil

Tööpakkumise number
#93023

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2007

First Choice Recruitment pakub tööd rahvusvahelises ettevõttes KAESER Kompressorid OÜ. Firma asutati 1919, Eestis alustati 1999, esindused on üle maailma 57 riigis.

Vaata rohkem