https://www.cvkeskus.ee/57005

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57005

Hooldelukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teostada Spa Viimsi Tervis hotelli seadmete ja kommunikatsioonide plaanilist hooldust ning avariilist remonti


Ootused kandidaadile

- tööks vajalikku haridust ja töökogemust
- korrektsust ja täpsust
- kohusetundlikkust
- meeskonnas töötamise võimet
- organiseerimisvõimet


Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda


Tööpakkumise number
#57005
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Hooldelukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!