Värsked tööpakkumised

Hooldekodu õde

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181727

Tööpakkumise number

181727

Töö kirjeldus

Töö Mediverkko hooldekodus Lääne-Soomes 2010.aasta algusest.

Nõudmised kandidaadile

• Erialane kõrgharidus (meditsiiniõde)
• Algtasemel soome keele valdamine (pakume keelekursuseid!)

• Tasuta keelekursuseid nii Tallinnas kui Tartus (algajad, kesktase, edasijõudnud)
• Abi dokumentide vormistamisel '
• Abi korteri leidmisel

Lisainfo

2009.aasta sügisel alustame keelekoolitusega õdedele, kes soovivad töötada Mediverkko hooldekodus Vaasas. Palun huvi korral saata CV motivatsioonikirjaga.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
27. august 2009
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2009
Lisainfo palga kohta:
Palk vastavalt tööajale.

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.