Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176544

Hooldekodu õde

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö Mediverkko hooldekodus Lääne-, Kesk- ja Lõuna-Soomes alates 2010.aasta algusest

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus (meditsiiniõde)
  • Hea soome keele oskus (pakume keelekursuseid!)

  • Tasuta keelekursuseid nii Tallinnas kui Tartus (algajad, kesktase, edasijõudnud)
  • Abi dokumentide vormistamisel '
  • Abi korteri leidmisel

Lisainfo

2009.aasta sügisel alustame keelekoolitusega õdedele, kes soovivad töötada Mediverkko hooldekodudes! Palun huvi korral ühendust võtta Merili Luht´iga (tel: +3725048694)!

Tööpakkumise number
#176544