Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126428

Hooldekodu juhataja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tapa Hooldekodu on Tapa linnas paiknev valla allasutus. Hooldekodu on väikese kollektiiiviga ( 10 töötajat) kahekümne kahele kliendile teenust pakkuv asutus.

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

  • juhtimiskogemus
  • sotsiaaltöökogemus
  • majandusalaste üldpõhimõtete tundmine
  • kasuks tuleb kõrgharidus sotsiaal- või majandusvaldkonnas
  • vene keele oskus
  • suhtlemisoskus ja koostöövalmidus
  • empaatiavõime
  • korrektsus, täpsus ja vastutustunne

Kandidaatidel palume esitada:
  • kirjalik avaldus
  • CV
  • oma visioon asutuse töö korraldamisest ja arendamisest A-4 formaadis 1 lehel,
  • muud kandideerija poolt vajalikuks peetud dokumendid

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • enesetäienduse ja –teostuse võimalusi
  • koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#126428