Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #375531

Hooldekeskuse mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduautode hooldus- ja remonditööd

Ootused kandidaadile

* erialane haridus ja/või töökogemus
* tehniline taip, töötahe ja pingetaluvus
* korrektsus, täpsus, põhjalikkus ja lojaalsus
* valmidus meeskonnatööks ja pidevaks enesearendamiseks
* autojuhilubade (B-kategooria) olemasolu
* eesti keele oskus
* kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd kiiresti arenevas keskkonnas
* koolitusi
* tööle väärilist tasu

Tööpakkumise number
#375531

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. mai 2015
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2015

ELKE Auto AS asutati 1990. aasta novembris autode hoolduse- ja remondiga tegeleva ettevõttena. Toyotade müük käivitus 1992. aastal ning esimene uus Toyota müüdi 1992 aasta augustis. Toyota ametlikuks diileriks sai ELKE Auto 1993 aasta septembris. Eesti ühe edukaima automüügifirmana on ELKE auto AS tänseks müünud juba üle 20 000 uue sõiduki. Hoolduse ja remondi paremaks teostamiseks avati 12.märtsil 2007. aastal töökoja juurdeehitus. Toyota on juba mitmendat aastat püsinud Eesti automüügi edetabelis kindlalt esikolmikus. Teenitult saavutatud tulemust saab tihedas konkurentsiheitluses hoida ainult kvaliteetse töö ja Toyota kõrgetele nõuetele vastava klienditeenindusega.

Vaata rohkem