Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65246

Hooldejuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Planeerib ja korraldab seadmepargi hoolduse- ja remonditööd,et tagada häireteta tootmine.
2.Juhib hoolduse-ja remonditöid.
3.Koostöös meistritega organiseerib oma jaoskonna töö nii,et tagada seadmete efektiivne töö.
4.Planeerib oma jaoskonna kulueelarve ja jälgib selle täitmist.
5.Varuosade ja standard tarvikute laoseisu jälgimine ja tellimuste korraldamine.
6.Uute seadmete paigaldamine ja käivitamine.
7.Seadmepargi ümberpaigaldamise juhtimine.

Ootused kandidaadile

- Tehniline haridus ja väga hea tehniline taip;
- Analoogne töökogemus sarnasel ametikohal;
- Ennetava hoolduse kontseptsiooni mõistmise ja rakendamise oskus;
- Nõutav hea eesti- ja inglise keele oskus
- Koostööoskus;
- Kõrge pingetaluvus ja rahulik meel

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- töökeskonda rahvusvahelises ettevõttes
- Tartu tööturul konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#65246
Hooldejuht