Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32876

Hooldejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • seadmete paigalduse, hoolduse, remondi planeerimine ja läbiviimine;
  • garantii- ja varuosade toimetuse korraldamine;
  • kulumaterjali müük.

Ootused kandidaadile

  • oled lõpetanud elektri- või mehaanikainseneri eriala;
  • omad teadmisi mehaanikast, elektroonikast, hüdraulikast ja automaatikast;
  • Sinu trumbiks on juhtimiskogemus ja välisfirmadega suhtlemise oskus;
  • suhtled vabalt eesti- vene- saksa- ja inglise keeles;
  • oskad kasutada kõrgtasemel arvutit ja omad autojuhilubasid;
  • oled otsustus- ja arenemisvõimeline inimene, kelle head suhtlemisoskust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle kui edukale hooldejuhile korralikku tööd kaasaegses töökeskkonnas, arenemisvõimalusi, koolitusi nii Eestis kui välismaal ja tööle väärilist tasustamisskeemi.

Tööpakkumise number
#32876
Hooldejuht