Värsked tööpakkumised

Hooldejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 31002

Tööpakkumise number

31002

Töö kirjeldus

• seadmete paigalduse, hoolduse, remondi planeerimine ja läbiviimine;
• garantii- ja varuosade toimetuse korraldamine;
• kulumaterjali müük.

Nõudmised kandidaadile

• oled lõpetanud elektri- või mehaanikainseneri eriala;
• omad teadmisi mehaanikast, elektroonikast, hüdraulikast ja automaatikast;
• Sinu trumbiks on juhtimiskogemus ja välisfirmadega suhtlemise oskus;
• suhtled vabalt eesti- vene- saksa- ja inglise keeles;
• oskad kasutada kõrgtasemel arvutit ja omad autojuhilubasid;
• oled otsustus- ja arenemisvõimeline inimene, kelle head suhtlemisoskust on alati kõrgelt hinnatud.

Pakume Sulle kui edukale hooldejuhile korralikku tööd kaasaegses töökeskkonnas, arenemisvõimalusi, koolitusi nii Eestis kui välismaal ja tööle väärilist tasustamisskeemi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
27. mai 2004

AS Megastar on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb garaažiseadmete impordi, müügi, paigalduse, hoolduse ja kasutajate koolitusega.

AS Megastar esindab mitmeid tuntud kaubamärke. 1993. aastal alustasime koostööd Snap-on Gruppi kuuluva kogu maailmas tuntud garaažiseadmete valmistajaga Hofmann Werkstatt-Technik, kelle ruudukujuline sinusoidiga logo on 74 riigis tuntud kui kvaliteedi garantii.