Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68051

Hooldajad juhiloaga 11.juunil Põhja-Iirimaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kiire tööpakkumine! Kuna grupis on paar kohta vabaks jäänud, on võimalus kõigil naistel, kel inglise keel suhtlustasandil, juhiload ja vanainimeste hooldamisega kokku puutunud, sõita 11.juunil Dublinisse:

Otsitakse naissoost hooldajaid Põhja-Iirimaale, kes teeksid koduvisiite vanade inimeste juurde (5-6 visiiti päevas). Ülesannete hulka kuulub nii sisseostude tegemine kui ka vanainimese isikliku hügieeni eest hoolitsemine jne. Väljaõpe enne töö algust 2 nädalat. Vajalik autojuhiluba!

Esimene grupp läks aprillis ja on rahul, järgmist gruppi (7 hooldajat) oodatakse Dublinisse 11.juunil.

Nõudmised kandidaadile

Naine
Juhiluba (B-kat.)
Eelnev töökogemus sotsiaaltöötajana või hooldajana
Inglise keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

12-kuuline leping
28 päeva makstud puhkust aastas
Palk £5.05 - 5.50 tunnis
Ametiauto+ bensiin
Majutus korteris (1-2 inimest toas)
Koolitus 2 nädalat (algus 12.juunil)

Lisainfo

Ootame CVd inglise keeles.

EI MINGIT VAHENDUSTASU!

Tööpakkumise number
#68051

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
7. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
23. mai 2006

Abel Staff Ltd is a UK employment company, specialising within all sectors of the UK Recruitment Industry. The founders
have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers. Abel Staff source candidates from the new EU Accession States comprising; Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary & Slovenia on behalf of their many UK clients.

Vaata rohkem