Värsked tööpakkumised

Hooldajad ja koristajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53008

Tööpakkumise number

53008

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Hooldekodu Inglismaal Suffolk'is, mis vajab oma meekonda koristajaid ja hooldajaid. Hooldekodu elanikud on enamasti dementsete v6i teiste haiguste all kannatajad.

Nõudmised kandidaadile

Karistusmarketa karistusregistri valjav6te
EL kodakondsus
Soov tootada vahemalt 18 kuud

Ettevõte pakub

Palka £5.05 tunnis
Lepingut kestvusega 18 kuud
Majutust
Sook toopostil
Täielikku toetust Inglismaal töötamist ja elamist puudutavates küsimustes
Abi lennupiletite soetamisel UK-sse sõiduks
Vastuvõttu lennuväljal ja abi kohale jõudmisel

Lisainfo

Hooldajad saavad koha peal koolituse, kuidas abivajajaid toita, kuidas nende eest koolt kanda jne.

Koristajate p6hiylesanneteks on koristamine ning pesupesemine.

Huvitatutel palume saata ingliskeelne CV (võimaluse korral juba koos teiste vajaminevate dokumentidega) nii kiiresti kui võimalik. Intervjuud viiakse läbi Abel Staff Tallinna kontoris.

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta helistage meie kontorisse v6i külastage kodulehte aadressil www.abelstaff.com

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. november 2005
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2005

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.