Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345340

Hooldaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- palatite ja kõrvalruumide pesemine ning korras hoidmine;
- siibrite ja uriinipudelite tühjendamine ning desinfitseerimine vastavalt hügieenieeskirjadele;
- õe abistamine protseduuride tegemisel ja õe poolt antud korralduste täitmine;
- patsientidega tegelemine (nende kohendamine, keeramine, abistamine) ja patsientide pesemine ja vannitamine;
- voodipesu vahetamine;
- patsientide lahkudes voodite desinfitseerimine ja korrastamine;
- ruumides suurpuhastuse tegemine ja abivahendite korrastamine;
- töölahuste valmistamine, täpsest doseerimis- ja säilivusajast kinnipidamine

Ootused kandidaadile

- keskharidus
- sõbralik suhtlemislaad
- viisakus, hoolivus
- tahe hooldaja tööd teha ja patsiente tervenemisel igakülgselt abistada
- kasuks tuleks hooldaja koolituse läbimine

Ettevõte pakub

- sõbralikku toetavat meeskonda
- enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Vajame hooldajat õendus-hoolduskeskuse sotsiaalhoolekande osakonda.
Töö toimub vahetustes (kuni 24-tunnised vahetused). Hommikuse vahetuse algus kell 07.00.

Tööpakkumise number
#345340

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 2.76 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014

Sihtasutus Viljandi Haigla on suurim tööandja Viljandi maakonnas, kes annab tööd ligemale 740 inimesele.
Haigla missiooniks on pakkuda patsiendikeskset kvaliteetset ravi, tervise maksimaalset taastamist ja oskusi haigusega toimetulekuks.
Missiooni paremaks täitmiseks ootame oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem

Hooldaja