Värsked tööpakkumised

Hooldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 622338

Tööpakkumise number

622338

Firma nimi peidetud Hooldaja

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab tööle hooldajaid.

Hooldaja tööülesanneteks on patsientide hooldamine ja abistamine (hügieenitoimingud, söömine jms), patsientide ettevalmistamine ja viimine protseduuridele, voodite korrastus ning muude korralduste täitmine.

Nõudmised kandidaadile

Hooldaja töö sobib inimesele, kellel on positiivne ellusuhtumine, hea suhtlemis- ja koostööoskus ning soov inimesi aidata, vajalik on hea eesti keele ja suhtlustasandil vene keele oskus ning füüsiline vastupidavus.

Ettevõte pakub

Regionaalhaiglas pakume

  • tööalast väljaõpet ja toetavat meeskonda
  • paindlikku tööaega graafiku alusel 12-tunnistes vahetuste (sh öötöö)
  • tunnitasu sõltuvalt osakonnast 5.00 või 5.50 (bruto)
  • lisatasu 35% öötundide (kl 22.00-06.00) eest
  • 7 päeva lisapuhkust
  • regulaarset põhjalikku tervisekontrolli Regionaalhaigla arstide poolt

Lisainfo

Võtame ühendust vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. november 2019
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2019

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.