Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513685

Hooldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind tööle hooldajaks!

Ootused kandidaadile

Hooldaja töö Sobib Sulle kui:

  • oled hooliv ja valmis õppima
  • suhtled hästi eesti keeles (vähemalt B1 tasemel), kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil
  • oled valmis vahetustega tööks

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta ja väärtuslikku töökogemust
  • paindlikku tööaega graafiku alusel 12-tunnistes vahetustes (E-P kl 8-20/kl 20-8) või ainult päeval (E-P kl 8-20)
  • tööalast väljaõpet ja häid töötingimusi
  • 7 päeva lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis

Töötasu
  • tunnitasu olenevalt osakonnas 3.90-4.30 eurot (bruto)
  • hooldaja kutse omamisel on tunnitasu 4.20-4.60 eurot (bruto)
  • lisatasu öötundide eest on 35% kõrgem

Lisainfo

Liina Velgre, värbamisspetsialist
Tel 617 1771

Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#513685

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2018

Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 4000 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem

Hooldaja