Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666828

Hooldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 800 - 980 €/kuus
Kuulutus sisestati: 7. september 2020
Kuulutus aegub: 7. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Edukal kandidaadil on põhi- või keskharidus, eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil ning soov inimesi aidata.

Ootused kandidaadile

Eelisatud on kandidaadid, kellel on hooldustöötaja kutseharidus, -kutse või kes on läbinud hooldustööalaseid täiendkoolitusi vähemalt 80 tunni ulatuses
Tööle asumiseks on vajalik kehtiv tervisetõend, tõend kehtiva kriminaalkaristuse puudumise kohta

Ettevõte pakub

Tööd graafiku alusel vahetustega (12 tundi või 24 tundi)
Põhipalk 800-980 eurot. Põhipalk sõltub kvalifikatsioonist ja põhipalgale lisandub öösel ja pühade ajal töötamise tasu)
Erialast täiendkoolitust
Vajadusel väljaõpet kohapeal
3 tervisepäeva aastas
Puhkust 35 kalendripäeva aastas

Lisainfo

Sind huvitavatele küsimustele vastab tööpäeviti 9.00- 16.00
hooldusjuht Marika Kadastik e-post: tel 5144780 ja e-post: personal(at)iruhk.ee
Vaata meie kohta lisainfot kodulehelt http://www.iruhk.ee/
Meie juurde jõuad bussiga nr 29 Viru Keskuse bussiterminalist. Ootame Sind!

Tööpakkumise number
#666828

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
7. september 2020

Iru Hooldekodu on 1927 aastal asutatud Tallinna linna hoolekandeasutus, mis pakub ööpäevaringset hooldust ja õendusteenust eakatele klientidele.
Iru Hooldekodu on pidevalt arvenev organistatsioon. Meie kollektiiv on töökas ja sõbralik ning muutustele avatud.

Vaata rohkem

Hooldaja