Värsked tööpakkumised

Hooldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181749

Tööpakkumise number

181749

Töö kirjeldus

Vanurite hooldamine nende kodudes: söögitegemine, rohtude ostmine ja annustamine, pesemine jms.

Nõudmised kandidaadile

Inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
Autojuhiload
Abivalmidus, empaatiavõime, korrektne, hea suhtlemisoskus
Kasuks tuleb:
erialane haridus ja/või kogemus

Ettevõte pakub

erialaseid täiendkoolitusi ja enesearendamise võimalusi
häid töötingimusi ja professionaalset meeskonda
majutust ja ametiautot

Lisainfo

Töö asub Londoni lähistel

Asukoht:
Suurbritannia
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. mai 2010
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2009

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenuseid: personaliotsingu täisteenus, perosnali sihtotsing, personaliotsingu konsultatsiooni- ja reklaamiteenus.
Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt: www.staff.ee