Värsked tööpakkumised

Hooldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184907

Tööpakkumise number

184907

Töö kirjeldus

Hooldusteenuse osutamine hoolekandeasutuses. Töö vanurite ja puuetega inimestega.

Nõudmised kandidaadile

- praktiline töökogemus tervishoiu või sotsiaalhoolekande sfääris.
- soome keele oskus.
- motivatsioon ja tahe töötada hoolekandjana Soomes.

Ettevõte pakub

- erialale vastavat palka.
- abi elukoha leidmisel ja rentimisel Soomes.
- kindlat ja usaldusväärset tööandjat.
- võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimis
- abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel, vajadusel loa maksumuse hüvitamist.
- tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal.

Asukoht:
Soome
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. november 2009
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

CNS Consulting on Eesti personaliteeninduste ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid erinevates valdkondades. Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud, taastusravi- ja hoolekandekeskused, SPA-d Soomes ja Eestis. Otsime neile pidevalt uusi spetsialiste. Pakume tööd erinevate erialade arstidele, õdedele, füsioterapeutidele, hooldajatele ja SPA- teenuste osutajatele