Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531934

Hooldaja psühhiaatriakliinikusse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Psühhiaatriakliiniku I osakond (meeleolu- ja ärevushäirete osakond) ootab oma meeskonda täistööajaga hooldajaid graafiku alusel (sh. öötöö) või päevase tööajaga E-R kl 8-16.

Psühhiaatriakliinik asub Regionaalhaigla Seewaldi korpuses, aadressil Paldiski mnt 52.

Ootused kandidaadile

  • kannatlikkus, sõbralikkus ja positiivne ellusuhtumine
  • pingetaluvus ja hea füüsiline vastupidavus
  • hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil

  • tööaega graafiku alusel (sh. öötöö) või päevast tööaega E-R kl 08:00-16:00
  • väljaõpet ja toetavat meeskonda
  • 7 päeva lisapuhkust
  • regulaarset põhjalikku tervisekontrolli Regionaalhaigla arstide poolt, vaktsineerimist
  • tunnitasu alates 4.55 eurot (bruto), öötundide eest tasu 35% kõrgem
  • lisatasu hooldajaks õppivale või hooldustöötaja õppekava lõpetanud töötajatele

Lisainfo

Liis Kristiin Vaher, osakonna õendusjuht, tel 617 2660

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#531934

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4.55 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. mai 2018
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2018

Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem